Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety!

2017-05-25 | red.
 fot. mat. prasowe

Kubański saksofonista zaprezentuje materiał z płyty "Global Friendship". To jedna z głównych atrakcji długiego, czerwcowego weekendu w Nosalowy Dwór Resort& SPA.

Już 16 czerwca, w Centrum Kongresowym GERLACH w Nosalowy Dwór Resort& SPA wystąpi kubański saksofonista Luis Nubiola. Koncert w Nosalowym Dworze odbędzie się w ramach trasy promującej płytę "Global Friendship" - "najmłodszego dziecka" Luisa. Premiera krążka miała miejsce 1 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Powstaniu albumu przyświecała idea zebrania i pokazania szerszej publiczności kompozycji wielkich artystów – muzyków oraz przyjaciół, którzy mieszkają w różnych krajach na całym świecie, takich jak między innymi Kuba, Polska, Kostaryka, Hiszpania czy Stany Zjednoczone. "Global Friendship" to inne miejsca, odmienne tradycje muzyczne, ale jeden wachlarz emocji i jeden uniwersalny język, jakim jest muzyka.

W Zakopanem muzykowi będą towarzyszyli: kontrabasista Marcin Henczke, pianista Paweł Kaczmarczyk i perkusista Sebastian Kuchczyński. Koncert jest jedną z głównych atrakcji pakietu na długi weekend czerwcowy. Moc rozrywek i komfortowy wypoczynek oferuje w tym czasie Nosalowy Dwór Resort& SPA .Obiekt z otwartym w grudniu 2016 roku , największym w regionie Centrum Kongresowym „Gerlach”, to miejsce najciekawszych wydarzeń kulturalnych, sportowych i kongresowych w Zakopanem. Szczegóły pakietu oraz informacje dotyczące koncertu na www.nosalowy-dwor.eu

 

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncert Luisa Nubioli w zakopiańskim Centrum Kongresowym Gerlach, 16 czerwca o godz. 20.00. Aby wziąć udział w losowaniu wejściówek, należy przesłać maila na adres konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS NUBIOLA, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 29 maja, godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.