Lana Del Rey i The Weeknd u wrót Hollywood. Posłuchaj!

2017-04-20 | łb
Lana i The Weeknd/Interscope

Wokalistka ujawniła tytułowe nagranie z wyczekiwanej płyty. "Lust For Life" to liryczna ballada nagrana w duecie z The Weeknd.

Tytuł kojarzy się ze sztandarowym, punkowym hymnem Iggy'ego Popa. Ale Lana Del Rey postanowiła opowiedzieć o siłach witalnych w bardziej stonowany sposób. Jej "Lust For Life" to podniosła, melancholijna i delikatna kompozycja. Zamiast do rocka, nawiązująca do soulowej estetyki. Utwór z pewnością uspokoi fanów czekających na 5 w dyskografii artystki płytę. Lana Del Rey żadnej wolty nie szykuje.

"Lust For Life" to tytułowe nagranie z płyty, którą wokalistka zapowiada jeszcze na ten rok. Wcześniej było eteryczne "Love". Tym razem Del Rey skorzystała z pomocy dobrego znajomego - The Weeknd. Utwór trafił do sieci z odpowiednią wizualizacją. Duet pojawia się zatem na tle słynnego wzgórza z napisem Hollywood.

 

 

Za brzmienie utworu odpowiada słynny szwedzki producent Max Martin, odpowiedzialny m.in. za pierwsze sukcesy Britney Spears. Lana jak dotąd milczy na temat pozostałej zawartości nowej płyty. Powołuje się jedynie na inspiracje.... dziewczęcą grupą z lat 60. The Shangri- Las. W połowie sierpnia wokalistka wystąpi jako gwiazda Krakow Live Festiwal.