Najlepsze kina studyjne: głosujemy!

2016-11-03 | red.
kina_studyjne_grafika
 

To nie tylko miejsca dla prawdziwych fanów kinowych nowości. Startujemy z kolejnym rankingiem – tym razem wybieramy najlepsze kina studyjne.

W dobie wielkich sieci kinowych wydawałoby się, że małe, kameralne kina studyjne odchodzą do lamusa… nic bardziej mylnego! Kina studyjne istnieją i mają się całkiem dobrze. Są świetną alternatywą, dla tych, którzy lubią oglądać filmy spoza głównego nurtu w kameralnej atmosferze, bez popcornu i coli. Co jeszcze oferują kina studyjne? Spotkania z wielkimi świata kina, festiwale, dyskusyjne kluby filmowe czy szkolenia dla osób, które marzą o reżyserii i pracy z kamerą.

A jak jest w waszym mieście? Macie tam ulubione kameralne kino, które potrafi skupić wokół swoich inicjatyw lokalną społeczność? Czy wręcz przeciwnie- wielkie sieci zdominowały i przyczyniły się do upadku kin studyjnych? A może w dzisiejszych czasach kina studyjne to waszym zdaniem relikt przeszłości? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem co o tym myślicie.

W ostatnim czasie opublikowaliśmy listę 9 instytucji, które najbardziej spełniały wyznaczone kryteria. Poprosiliśmy także Was o swoje nominacje- wspólnie udało nam się wyłonić aż 40 instytucji z całej Polski!

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy listę wyłonionych instytucji, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych intytucji znajdą się tutaj):

#sonda#

Głosowanie na najlepsze kina studyjne potrwa do 21 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce "Film" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce "Film" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce "Film" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.