Najciekawsze muzea poświęcone polskim artystom- głosujemy!

2016-10-03 | red.
muzea_artysci
 

Zmotywowani Waszymi ciepłymi słowami na temat naszych rankingów, zdecydowaliśmy się przygotować kolejny. Tym razem chcemy zabrać Was w podróż śladami polskich artystów.

Każdy z nas ma swojego ulubionego artystę – czy to ze sfery literackiej, czy plastycznej, którego twórczość zaprząta głowę w wolnych chwilach. Może warto zastanowić się nad podróżą do miejsca, które ma do niego tyle pasji, co Wy sami? Dla tych, co jeszcze się wahają, chcemy stworzyć ranking na najciekawsze muzea poświęcone polskim artystom. I jak zawsze liczymy na Waszą aktywność.

Tym razem skupiamy się zarówno na ciekawym sposobie prezentacji tematów, bogactwie zbiorów, jak i interesujących wydarzeniach organizowanych przez daną placówkę.

Swoje propozycje dopisywaliście w komentarzach pod artykułem, uwzględnilismy je i dopisaliśmy do listy.

Oto lista nominowanych, na których możecie oddawać swoje głosy (ich opisy znajdziecietutaj.): 

#sonda#

Głosowanie potrwa do 16 października. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

 

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce "Plastyka" lub "Design" (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce "Plastyka" lub "Design" (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce "Plastyka" lub "Design" (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.