Tanie Filmów Branie w Krakowie

2013-07-26 | łb
Turyści gubią się w tłumie, a mieszkańcy odliczają godziny do urlopu. W Krakowie i jedni i drudzy mogą spotkać się na neutralnym, "zgiełko- odpornym" gruncie. W Kinie Pod Baranami, które po raz 7. organizuje akcję na odreagowanie wakacyjnego stresu. Letnie Tanie Kinobranie to szansa z jednej strony nadrobienia filmowych zaległości, z drugiej - obejrzenia jeszcze raz wartościowych dzieł X muzy. Również tych, na które wygasa polska licencja. 
 
.html
 
Jak co roku, Letnie Tanie Kinobranie wystartowało z początkiem lipca. Program tegorocznej edycji obejmuje aż 9 cykli tematycznych projekcji. Do tej pory widzowie obejrzeli filmy pod hasłami: Siła uśmiechu, Okno na świat i W kręgu miłości. Przed publicznością jeszcze m.in. Przedsionek piekła ("Pokłosie", "Polowanie", "Drogówka", "Wiedźma wojny"), Kobiece sekrety ("Dzień kobiet", "Pani Zemsta", "Raj: Miłość" i "Raj:Wiara") i O krok od szaleństwa ("Wrong", "Panaceum", "Mistrz", "Alpy"). Warto dodać, iż wakacyjny remanent dotyczy nie tylko tytułów ostatnich sezonów. W programie znalazła się również m.in. polska klasyka filmowa, w cyfrowo odnowionej wersji ("Do widzenia, do jutra", "Salto"). 
 
Zgodnie z nazwą akcji, kino proponuje letnie seanse w przyjaznej dla kieszeni cenie. Bilet kosztuje tylko 7 złotych, a na stałych gości czekają niespodzianki. Zbierając pieczątki za obejrzane filmy, można wygrać dodatkowy seans oraz atrakcyjne nagrody.Wszyscy mogą natomiast spróbować swoich sił w konkursie dotyczącym trailera. Chodzi o odgadnięcie jak największej liczby tytułów filmów, których fragmenty trafiły do poniższego zwiastuna. Odpowiedzi należy przesyłać do 13 września na adres konkurs@kinopodbaranami.pl
 
Play YouTube Video
 
Poza konkursami kino przygotowało również inne atrakcje. W ramach akcji Plakatobranie można zabrać do domu filmowe postery. Zainteresowaniem cieszą się również wygodne leżaki, postawione na terenie kina. Pretekst do błogiego relaksu między projekcjami. Z dala od aglomeracyjnej gorączki. 
 
Więcej informacji tutaj.